niedziela, 21 lutego 2010

Ślubnie i wielkanocnie...

   W dalszym ciągu "maltretuję" Glass Of Wine z ILS.. Piękne papiery... W międzyczasie,  dla odmiany kilka wielkanocnych karteczek - przypominam sobie pracę na mniejszych formatach... Zające embossingowane, z różnym skutkiem...

czwartek, 18 lutego 2010

Energetycznie...

   ...czyli kilka kartek w ciepłych, soczystych barwach. Dwie ostatnie kartki "wypadły" blado jedynie na fotkach :-) Na szczęście...
   Pierwsza karteczka, to szybkościowa kartka dla pewnego pięciolatka z okazji Urodzin.
   Pozostałe - ślubne. Zakochałam się w papierach z kolekcji ILS. Cudnie się z nimi pracuje, same inspirują, nie potrzeba do nich za dużo dodatków...cudne..

Nowy Pan...

   Wczoraj dotarła do mnie cudna niespodzianka!!! Otrzymałam od Just-in z Wizażu przepięknego, cudownego, misternego  Misia. Justynko bardzo Ci dziękuję :-* za Misia..i ciepłe słowa :-) Tworzysz tak piękne rzeczy..i jedna właśnie do mnie trafiła. Dziękuję Kochana! :-)

   Oficjalne pierwsze imię tego pana to Ktosiek.. Drugie imię też będzie, ale nie mogę się jeszcze zdecydować. Ktosiek został mianowany Misiem Twórczym - czuwa przy moim stanowisku "pracy papierniczej" i zerka na to, co robię.Nie ukrywam, daje wenę twórczą :-) No cóż...w końcu go wykonały zdolne rączki Justyny, więc część jej talentu jest w Ktośku, to wena się rozsiewa :-)

    Ktosiek jest boski - na tym zdjęciu właśnie wygrzewa się w ciepłych promieniach słoneczka (czyżby już wiosennych?) Niżej zaś Ktosiek zamyślony..hmmm..wtorek, 16 lutego 2010

Osiemnastkowo...

   Osiemnastkowo - bo wszystkie trzy kartki powstały z tej okazji. Dwie dla chłopaka (tworzone w dużym pośpiechu) oraz dla dziewczyny (tworzona już na spokojnie). Męskich kartek za dużo nie robiłam, uczę się tego, nie do końca jestem z nich zadowolona, ale już trafiły do Jubilatów. Zdjęcia fatalne, bo robione tuż przed podaniem. Tylko różową obfotografowałam na spokojnie..
   Idzie wiosna - na razie w powietrzu...ale zawsze to już coś :-)niedziela, 14 lutego 2010

Optymistycznie - czyli niedzielny "edit.."

   Uff...udaje się. Po przeskoku z Opery na IE, opcja wstawiania fotek działa.
   Na pierwszy rzut - ślubna w różach. Papier z kolekcji Scrap.com-u, niektóre kwiatki też, puder też ;-)
   Druga karteczka już była..na Wizażu. Czekała na swój czas i ostatnio powędrowała jako podziękowanie. Dodałam tylko kilka detali, trochę efektu "kropli deszczu"..


Buuu...

   Od wczoraj próbuję wstawić posta ze zdjęciami... Nie idzie :-( Klikam "Dodaj obraz" -pojawia się okienko do wyboru "Przesłane obrazy/Adres internetowy" do wyboru..i nie mogę dodać zdjęć, bo się nie pojawia okienko wyboru fotki ze źródła dysku..
    Nie wiem,  problem w moim komputerze, internecie..czy ja coś ustawiłam w opcjach "nie-tak"...A troszkę prac jest do wstawienia.... buuuuuuuuuu...

sobota, 6 lutego 2010

Męski świat...

    Tym razem kilka męskich karteczek: dwie na Osiemnastkę dla tego samego chłopaka - oraz jedna z okazji narodzin pewnego Pana :-)
   Przy okazji odkryłam, że baaaardzo podoba mi się połączenie turkusu z brązem.. ma to coś..mmm...