piątek, 30 września 2011

Już niedługo...

   ...andrzejki :-) Z tej przyczyny zrobiłam kartkę dla pewnego Andrzeja. Ów Andrzej lubi rzeczy eleganckie i z klasą, mam nadzieję, że i ta kartka trafi w Jego gust.
      W roli głównej papiery z kolekcji sklepu Scrap.com "Zauroczenie": "Oczarowanie" i "Olśnienie". Dodatkowo też ramka z tegoż sklepu.
   (ps. czy ktoś ma też problemy z wystawianiem komentarzy innym osobom? czy tylko mi blogger robi psikusy?)(ramka pokryta glimmermistem w kolorze perłowym - minimalnie widać ;-)

środa, 28 września 2011

Z wyprzedzeniem

  
   Zmotywowana przez Ktosia wzięłam się do pracy - i z rozpędu zrobiłam kilka kartek świątecznych (wiem, wiem, z dużym wyprzedzeniem). Z racji tego, że sama wysyłam wiele życzeń świątecznych - ilość kartek musi być odpowiednia. Dziś część prezentuję. W większości użyte papiery  BoBunny - Noel Collection Pack ze Scrap.com-u. Stamtąd też cudny stempel Świętej Rodziny.

  Witam też szczególnie nowe osoby na moim blogu oraz dziękuję za komentarze pod poprzednim postem: dziękuję Dziewczyny :*
   A teraz pora na prezentację:
 


...a tu kilka podobnych do siebie:

poniedziałek, 19 września 2011

Trochę inaczej

   Długo mnie nie było - tym bardziej DZIĘKUJĘ za wszystkie odwiedziny i komentarze :-* Postaram się w najbliższym czasie nadrobić zaległości i odwiedzić Wasze blogi :-)
   Powód mojej nieobecności? Poza początkowymi kłopotami z internetem (moja przeglądarka zrobiła bunt), pojawił się KTOŚ (celowo piszę "KTOŚ", bo w końcu tytuł mojego bloga zobowiązuje).Ktosia i Ktoś. Ktoś zerka tu czasem (wiem, wiem, oburzy się na to "czasem") i komentuje. Ale ostatnio nie miał czego komentować, bo jakby nie patrzeć, absorbował mój czas ;-) Co nie znaczy, że się "obijam" - coś tam tworzę,  i mam nadzieję, że niedługo tu wstawię.
   "Trochę inaczej" - bo trochę kulturalnie, a nawet bardzo. Jako laik prawie kompletny, wspólnie z Ktosiem odwiedzamy różne miejsca wdychając kulturę i sztukę maksymalnie :-)
   W sobotę byliśmy na jednym z koncertów 30-ego Międzynarodowego Festiwalu

„CHOPIN W BARWACH JESIENI”
ANTONIN 2011

    Więcej informacji o festiwalu ale i samym Antoninie - można znaleźć tu. My sami trafiliśmy na występ  pianisty Francois Dumont (Francja) oraz Helen Kearns (Irlandia) - wiokalistki, nota bene - partnerki życiowej wspomnianego wykonawcy. Koncert cudowny, we wspaniałych wnętrzach antonińskiego pałacyku myśliwskiego.


 (Zdjęcie zaczerpnięte ze strony CKiS w Kaliszu:  tu)
   ...a samego koncertu słuchaliśmy z tej wysokości:
(Zdjęcie zaczerpnięte z tej strony)

   Podsumowując: polecam wszystkim! Kolejny festiwal już za rok, a w międzyczasie - inne koncerty :-)