czwartek, 27 października 2011

Słonecznie...

   ...czyli kartka dla Pani odchodzącej na emeryturę, od jej współpracowników. Miała być elegancka i "na czasie" :-)Powstała zatem pastelowo-słoneczna kartka z różami i innymi kwiatkami Primy włożonymi w ramkę ze Scrap.com-u, pomalowaną pisakiem, pokrytą "cracle accents" i perłowym glimmer-mistem (wiem, wiem, kiepsko widać). Format kartki zeszytowy, kartka w pudełku.
piątek, 21 października 2011

Na szybko..

    ...karka z dziś, na dziś. Prosta i szybka, z cudną ramką ze Scrap.com-u.


   Zdjęcie przekłamuje kolory (kwiatek w rzeczywistości jest fioletowy), ale robione przy sztucznym świetle.

środa, 19 października 2011

Retro Święta

   Wszystkie wycinanki wykrojnikowe podklejone na piance, czego nie widać do końca na fotkach..

poniedziałek, 17 października 2011

I. Dominika&Tobiasz. II. Szklarska Poręba

   Delikatna kartka ślubna dla pewnej Młodej Pary, zamówiona przez koleżankę. Cudna ramka, ćwiek, oraz różowy papier z kolekcji "Victoriana" ze Scrap.com-u.


   ...a tak z "innej beczki" - kilka fotek z weekendowego wypadu do Szklarskiej Poręby i na Szrenicę.  Dzięki Mojemu Kochanemu Ktosiowi -wybywam się lęku wysokości... na wyciągu krzesełkowym ;-)...widok ze Szrenicy.....a tu śnieg, prawdziwy a nie sztuczny :-)
(Ktoś stwierdził, że można takie foto wydrukować, i już mieć gotowca na kartkę świąteczną... Coś w tym jest :-)

czwartek, 6 października 2011

Bombki - sztuk dwie

   Powoli staram się rozkręcać z produkcją "papierniczą". Dziś dwie karteczki z bombkami podklejonymi na dystansie. Napis "Wesołych Świąt" pokryty "glossy accents" i pudrem do embossingu (tzn. posypany) - wszystko ładnie zaschło. Stempel, duże ćwieki i częściowo papiery - ze Scrap.com-u