środa, 31 października 2012

Dla pewnej czterolatki...

   ...powstało pewne pudełko "in-box". Dużo różu, pomarańczu - czyli samych optymistycznych i radosnych kolorów. Mam nadzieję, że ta kartka przyniesie dużo radości Jubilatce :-) 
   (Po kliknięciu na zdjęcie - powiększy się ono)
piątek, 26 października 2012

Na wyjątkową okazję...

   ...czyli pudełko na 50 Rocznicę Ślubu...środa, 24 października 2012

Pastelowo-turkusowo

   Dziś prezentuję notes formatu zeszytowego, dość gruby (niestety nie widać tego na zdjęciu), w pięknych pastelowo-różowo-turkusowych kolorach.
   Notes przeznaczony na akcję pomocy zwierzętom, którą ogłosiła na swoim blogu Donka66. O akcji, fundacji - poczytacie w tym miejscu.  Jeśli macie ochotę się przyłączyć - polecam!


wtorek, 16 października 2012

Pięcioraczki

Ot, takie bliźniacze kartki świąteczne, podobne do poprzednich. Jakoś ten stempel Tildowy przypadł mi do gustu i ciężko mi od niego się oderwać.
   Aha: rozwiązanie zagadki z poprzedniego posta to oczywiście: WROCŁAW.. Cudowne miasto, które mnie zauroczyło wiele lat temu...ale wkurza pod względem komunikacyjnym. Nie można chyba mieć wszystkiego ;-) Asicę.p proszę o przypomnienie adresu ;-) Odgadła jako pierwsza skąd pochodzą pewne bajkowe kamieniczki. Gratuluję :*
niedziela, 7 października 2012

Klasyka na bis

   Dziś proste i klasyczne w swej urodzie kartki świąteczne. W roli głównej przeurocza Tilda z gwiazdkami. Zarówno obrazki, jak i napisy podklejone na tekturce.
   Kartki zgłaszam na  Twórczy Weekend, tym razem to już 60. Jak ten czas leci ;-)