piątek, 28 czerwca 2013

Zaplątana Jutrzenka

   ...czyli kartki w pastelowych kolorach o tym samym układzie. Zaplątanie dzięki wycinance z wykrojnika, który bardzo mi przypadł do gustu. Kilka warstw, ćwiek, i kartka, która może być zarówno w pionie, jak i poziomie (no właśnie, która wersja bardziej się Wam podoba?), gotowa :)


  Fioletowa...Różowa... (w rzeczywistości kolor żywszy)
Zielona...
Żółta (w rzeczywistości kolor jest żywszy)

środa, 26 czerwca 2013

Na wyjątkową rocznicę

   In-box na 40 rocznicę ślubu... wewnątrz ma być jeszcze karteczka z pewnym tekstem, ale na tą chwilę moja drukarka ogłosiła strajk... To zdjęcia pudełka bez tekstu...
czwartek, 20 czerwca 2013

40 Rocznica Ślubu

   40 Rocznica - czyli rubinowa... Jak dla mnie kolor czerwono-rubinowy jest dość mocnym dominantem - stąd u mnie na kartce występuje jako dodatek. Czerwone cyfry, serduszko i ćwiek to dość widoczny element. A biel? zawsze jest elegancka i ponadczasowa, pasuje do wszystkich kolorów :)
wtorek, 18 czerwca 2013

I znowu gołąbki

   ...przyfrunęły na kartkę :) A właściwie cała wycinanka "Anemone", do której mam ostatnio słabość..niedziela, 16 czerwca 2013

Wysyp

   ...ślubnych kartek. Które nota bene, uwielbiam tworzyć...
   Dwie pierwsze na ten sam ślub, od rodziców Panny Młodej i jej babci.

   Tą wręczą rodzice:

..a tą: babcia Panny Młodej:


...a tą kartkę, którą zamówiła moja przyszła bratowa,  kończyłam w piątek wieczorem..
i zdjęcie też robione przed północą .


sobota, 15 czerwca 2013

środa, 12 czerwca 2013

Osiemnastka i śluby...

   Dziś część "produkcji", nad jaką ostatnio siedzę :-) I nie ukrywam, że uwielbiam tworzyć kartki na takie okazje, jak Osiemnastki i śluby..
   Jako pierwszą prezentuję kartkę na "18", w radosnych i optymistycznych kolorach. Szary prostokąt został podklejony  na piance..
   Druga w kolejce jest kartka ślubna, robiona "po nocy", bo zamówienie na "już".. Tą kartkę zgłaszam jednocześnie na czerwcowe wyzwanie CRAFTMANII - "Paski i kropki", o którym możecie przeczytać  tu. 
 U mnie są kropki perełkowe (a właściwie, półperełki) oraz taśma z napisem "Love". Prawda, że to wdzięczne wyzwanie? :-)

   ...a i jeszcze pokazuję domówienie zaproszeń ślubnych, które już pokazywałam o tu.. Dziś dokładka..


Uff... to tyle :) Ale to jeszcze nie koniec w temacie ślubnym.. Uciekam tworzyć. Buziaki! :*poniedziałek, 10 czerwca 2013

"O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś.."

   Pewien znajomy już cytat kolejny raz w roli głównej. Tym razem okazją jest 50-lecie kapłaństwa... Zamawiającej spodobały się kolory z moich ostatnich podziękowań dla rodziców, to i zażyczyła sobie "Białą Różę".. I jak tu nie odmówić, jak się kocha te papiery...? :-)


   Kartka zapakowana jest w takie pudełko...


wtorek, 4 czerwca 2013

Anemonowe Love

   Kartka ślubna z piękną wycinanką, o   - firmy "Anemone". Wycinanka posypana pudrem do embossingu  - ale nie topiłam go. Bardziej podoba mi się ten efekt iskrzenia.