wtorek, 27 kwietnia 2010

Kartki w pudełkach i zaproszenia

   Dziękuję za wszystkie zostawione komentarze pod moimi pracami  :-*
Działają niezwykle mobilizująco i sprawiają, że cieplej się robi na serduchu..

   Jest mi też szczególnie miło...że wpływają do mnie zamówienia od znajomych i znajomych znajomych ;-) na moje prace. Jakoś nie byłam specjalnie przygotowana do sezonu komunijnego, a tu kolejne prośby. Na COŚ większego od typowych kartek jakie robię (u mnie standard to kartka 10x21 cm).
   Inspiracja przyszła szybko - dawno już zauroczyły mnie kartki w ozdobnych pudełkach... Mi się też zamarzyły.. W niedzielę usiadłam i skleiłam kilka na próbę, w poniedziałek wzięłam jedną kartkę do pracy pokazać osobie zamawiającej..i przy okazji "wpadło" kilka zamówień na podobne.
   Format nietypowy 12x19 cm kartka, pudełko kilka mm większe... Baza kartki jak i pudełka, z papieru wizytówkowego, na kartce papier z "Herbacianego Ogrodu" ILS-u (mogłabym pracować tylko na papierach od nich ;-) , niektóre różyczki z Magdowa (atłasowe wstążki też stąd), inne kwiatki z Craft4You, stempel z ArtPasji, trochę koralików, cieniowań.. .. Trochę gałązek i listków, motylków z dziurkaczy ozdobnych i paski wycięte brzegowym...
   Na specjalne życzenie, miałam też wykonać szybkie, proste zaproszenia na  Osiemnastkę... Liczba 24 szt. Czas wykonania - 1  dzień. Jakoś dałam radę ;-) Efekt podoba mi się, mimo ekspresowej pracy i zarwanej nocki..
   Uff.. rozpisałam się. Zatem teraz pora na prezentację.2 komentarze:

  1. Kochana ale sie napracowałaś!?!!Brawo!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale produkcja! a jaka cudowna!! kartki i pudeleczka sa po prostu piekne!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde zostawione słowo :-)