wtorek, 13 grudnia 2011

Pokiermaszowo

   ...na życzenie wstawiam kilka fotek. Nie ma ich za dużo, bo i w biegu nie obfotografowałam wszystkiego. Uprzedzając: nie wszystkie prace wykonałam sama, większość z nich wykonały moje zdolne uczennice. Cel kiermaszu: zbieramy na nowe książki dla biblioteki (przy małym budżecie każdy grosz się liczy).

   Tu pierwsze próby "serwetkowania" czyli bardzo amatorski decoupage :-) Niektóre "bombki"  robiłam ja, niektóre moje dziewczyny. Wykorzystałyśmy zużyte płyty CD. Dodatkowo posypałyśmy przedostatnią warstwę lakieru srebrnym brokatem.

 
   Tu z kolei papierowe choinki: pierwsza na planie, mojego autorstwa, później mix :-) Sprzedałyśmy prawie wszystkie, choć jutro jeszcze ktoś przyjdzie je oglądać :-)


   Lepsze zdjęcie, i lepsze, naturalniejsze kolory. W tle też ręcznie robione świeczki (tzn. wytapiane ze starych świec. Robione w  silikonowych foremkach do ciast, które później ściągało się bez problemu. Świece z dodatkiem igliwia cisu :-)

7 komentarzy:

  1. Super prace. Widzę, że decoupage nie poszedł w kąt :D No i choineczki fantastyczne. Przekaż dziewczynom wyrazy uznania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Choinki cudowne! Oklaski dla Ktosi i dziewczynek!

    Ktoś

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne ozdoby świąteczne Wam wyszły:) O bombkach z płytek lub po prostu z kartonu już myślałam, ale choinki mnie zaskoczyły:) Prosty pomysł a tak efektownie wyglądają:)Czuję niedosyt zdjęć;)Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Chyba nigdy bym nie wpadła na pomysł zrobienia bombki ze starej płyty CD. Przyznam - ciekawy efekt :-). I choinki bardzo fajnie się prezentują. Też bym chciała pracować z młodzieżą:-).

    OdpowiedzUsuń
  5. Wow, jakie ciekawe wykorzystanie płyt CD!!! Nawet bym na to nie wpadła, a jak ślicznie to wygląda:)
    A choineczki cudowne!!! Świetnie się spisałyście.

    OdpowiedzUsuń
  6. Piękne prace! Szczególnie zauroczyły mnie choinki - takie delikatne.

    OdpowiedzUsuń
  7. Piękny las choinek. A bombki na płytach CD.. hmm.. ciekawy pomysł. Super.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde zostawione słowo :-)